VALİMİZ SAYIN MEHMET AKTAŞ’TAN İLÇEMİZE ZİYARET…
 
        Sayın Valimiz Mehmet AKTAŞ   yapımı devam eden kamu yatırımlarını yerinde incelemek üzere İlçemizi ziyarette bulundu.
        Ziyarette Sayın Valimize; Kaymakamımız Mehmet Zahid DOĞU ,İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet UZUN, İl Genel Meclis Üyeleri Muharrem ÖTER VE Recep BAŞDAĞ, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim ŞAHİN, İl Milli Eğitim Müdürü Ali KÖSE, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir ÇETİN, İlçe Kurum Müdürleri, köy muhtarları ve vatandaşlar eşlik etti.
        Sayın Valimiz ziyaretine  ilk olarak İlçemize bağlı Kışla Köyü ile başladı. Burada köy muhtarı ve vatandaşlar tarafından karşılanan Sayın Valimiz köy konağında bir süre köy sakinleri ile sohbet etti.Daha sonra köy içinde yürüyüş yaparak  yapımı devam eden kapalı sentetik halı sahada incelemelerde bulunduktan sonra köyün sorunları hakkında bilgi aldı.Ardından Hatipoğlu Göleti çalışmalarını yerinde inceledi.
        Daha sonra İlçe merkezine gelerek Öğretmen Hasan Denli Kültür Evi ve Çok Programlı Lise Binası inşaatında devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek Kaymakamımız Mehmet Zahid DOĞU’dan çalışmalar hakkında brifing aldıktan sonra Toplum Sağlığı Merkezi’ni de ziyaret etti.
        Son olarak Sayın Valimiz Kamp Eğitim Merkezi’ni gezerek  yapılan düzenleme çalışmaları hakkında Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir ÇETİN’den bilgi aldıktan sonra İlçemizden ayrıldı.