İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Zahid DOĞU ilçemizde görev yapan öğretmenlerimizle 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle kahvaltı da bir araya geldi.  Kaymakamımıza, İlçe Belediye Başkanı Sayın Zafer KÜPLER, İl Genel Meclis Üyeleri Muharrem ÖTER ve Recep BAŞDAĞ, AK Parti Ilçe Başkanı Yakup NARTER, İlçe Milli Eğitim Müdürü V. Muhammed MUTLU, İlçe Özel İdare Müdürü Talha DURUM, Emekli Öğretmen Gülten ŞAHİN ve öğretmenlerimiz eşlik ettiler.

           Kaymakamımız; Öğretmenlik mesleğinin ne denli kutsal olduğunu ve memleketine hayrı olan her insanın her öğretmenin rahleyi tedrisinden geçerek bir birey haline geldiğini, gelişmiş, gelişmekte olan ülke ve medeniyetlerin bunu ancak ve ancak yetkin, aklı ve vicdanı hür, başarılı eğitmen ve öğretmenle eğitimlerine verdiği önemle olacağına vurgu yaptı. Geleceğin mimarlarının öğretmenler olduğu düşüncesiyle bir kere daha öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

           Akabinde emekli öğretmenimiz Sayın Gülten ŞAHİN ve Muharrem ÖTER’e vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür edip, minnettarlıklarını sunarak, Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızla beraber hizmet plaketi ve hediye takdiminde bulunuldu.