Kaymakamlıklarımız, İl Müdürlüklerimiz ve İlimizdeki Kurum ve Kuruluşlar arasında bilgi alışverişinde bulunmak, kurumlar arasında iletişim ve empati yaklaşımını geliştirmek, İlimizin sorunlarını ve çözüm önerilerini görüşmek amacıyla Sayın Valimiz Kemal ÇEBER tarafından uygulamaya konulan ve iki haftada bir yapılması planlanan “Haftaya İyi Başlangıç” toplantısı İl Özel İdaresi İl Genel Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
 
        Sayın Valimiz Kemal ÇEBER başkanlığında yapılan toplantıya Vali Yardımcılarımız Osman YENİDOĞAN ve Barboros BARAN, Karabük Valiliği Hukuk Müşaviri Numan Tahir ŞİMŞEK, İlçe Kaymakamları, Garnizon Komutanı Per. Albay Tekin NEMLİOĞLU, İl Jandarma Komutanı J. Albay Cihan ULUKAYA, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin AKAY ve Kurum Müdürleri katıldı.
 
        Toplantıda sunumunu yapan İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Zahid DOĞU; İlçemizin genel durumu, eğitim, sağlık, gıda, tarım ve hayvancılık, İlçede desteklenen projeler, yürütülen faaliyetler, köyler, ihtiyaçlar, mali ve ticari hayat, hedefler ve İlçede ihtiyaç duyulan çalışmalar hakkında Sayın Valimiz Kemal ÇEBER ve katılımcılara sunumlar eşliğinde bilgiler verdi.
 
        Toplantı soru-cevap ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.